
Втулки стаб. Renault (Вир-во Febi)
240 ₴
- В наявності
- Код: 4600832079
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулки стаб. Renault (Вир-во Febi)
Номер деталі 12018, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x50x40мм., орієнтовна вага - 0,04400кг.
Примечание: .
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 12018 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Super 5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04400 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴
