
Тяга рул. Renault (Вир-во Febi)
1 180 ₴
- В наявності
- Код: 4600832083
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга рул. Renault (Вир-во Febi)
Номер деталі 27303, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x340x100мм., орієнтовна вага - 0,74900кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 27303 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault, Fiat |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Сумісність з моделлю | Trafic, Primastar, Vivaro, NV300 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.74900 кг |
| Ширина | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 180 ₴
