
Втулка балки MERCEDES E-CLASS 95-03 задн. міст (2штуки)(Вир-во FEBI)
2 510 ₴
- В наявності
- Код: 4600832088
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка балки MERCEDES E-CLASS 95-03 задн. міст (2штуки)(Вир-во FEBI)
Номер деталі 10257, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x200x130мм., орієнтовна вага - 2,20000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 10257 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Гума/метал |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.20000 кг |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 510 ₴
