
Сайлентблок Renault (вир-во Febi)
580 ₴
- В наявності
- Код: 4600832090
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок Renault (вир-во Febi)
Номер деталі 22289, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x70x60мм., орієнтовна вага - 0,39000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 22289 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 10 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Діаметр зовнішній | 45.5 мм |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.39000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴
