Втулки стаб. Peugeot (Вир-во Febi)
Номер деталі 21820, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x40x30мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 21820 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

