
Опора кульова FORD FOCUS 98-04 перед. міст низ (Вир-во FEBI)
640 ₴
- В наявності
- Код: 4600832092
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова FORD FOCUS 98-04 перед. міст низ (Вир-во FEBI)
Номер деталі 18130, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x160x100мм., орієнтовна вага - 0,72400кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 18130 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Розмір конуса | 11 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Передня права |
| Конструктивні особливості | З кріпильними матеріалами |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.72400 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴
