
Стійка стаб. DAEWOO NUBIRA 1.6, 1.8 (03-) передня ліва (Вир-во Febi)
460 ₴
- В наявності
- Код: 4600832093
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стаб. DAEWOO NUBIRA 1.6, 1.8 (03-) передня ліва (Вир-во Febi)
Номер деталі 27514, призначена для DAEWOO, Nubira, CHEVROLET, Lacetti, Импортные автомобили.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x300x50мм., орієнтовна вага - 0,35200кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 27514 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Довжина | 271 мм |
| Висота | 50 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Передній лівий |
| Діаметр труби | 9 мм |
| Конструктивні особливості | З гайкою |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.35200 кг |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴
