
Сайлентблок VW-Audi (вир-во Febi)
410 ₴
- В наявності
- Код: 4600832094
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок VW-Audi (вир-во Febi)
Номер деталі 29940, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20x40x20мм., орієнтовна вага - 0,11000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 29940 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 20 мм |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Діаметр зовнішній | 47 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴
