
Підшипник маточини DAEWOO LANOS передн. міст (14) (Вир-во FEBI)
650 ₴
- В наявності
- Код: 4600832101
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини DAEWOO LANOS передн. міст (14) (Вир-во FEBI)
Номер деталі 3271, призначена для DAEWOO, Lanos.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x55мм., орієнтовна вага - 0,58000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3271 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Довжина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.58000 кг |
| Висота | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴
