
Підшипник маточини RENAULT KANGOO, NISSAN KUBISTAR 97- задн. міст (Вир-во FEBI)
940 ₴
- В наявності
- Код: 4600832103
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини RENAULT KANGOO, NISSAN KUBISTAR 97- задн. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 19897, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x55мм., орієнтовна вага - 0,59500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19897 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Тип підшипника | Кутовий кульковий |
| Конструктивні особливості | З осьовою гайкою |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Rapid, Kangoo, Kubistar, Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.59500 кг |
| Висота | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 940 ₴
