
Підшипник маточини MERCEDES VITO 96-03 перед./задн. міст (Вир-во FEBI)
1 070 ₴
- В наявності
- Код: 4600832106
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини MERCEDES VITO 96-03 перед./задн. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 22078, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x170x50мм., орієнтовна вага - 1,03000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 22078 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Тип підшипника | Кутовий кульковий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Конструктивні особливості | З осьовою гайкою |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.03000 кг |
| Висота | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 070 ₴
