
Підшипник маточини VW CADDY II передн. міст (Вир-во FEBI)
750 ₴
- В наявності
- Код: 4600832109
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини VW CADDY II передн. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 30040, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x60мм., орієнтовна вага - 0,62500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30040 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Тип підшипника | Кутовий кульковий |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Конструктивні особливості | З осьовою гайкою |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Felicia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.62500 кг |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴
