
Опора стійки BMW E34 (-97) задн. (вир-во Febi)
660 ₴
- В наявності
- Код: 4600832127
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора стійки BMW E34 (-97) задн. (вир-во Febi)
Номер деталі 14524, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x140x80мм., орієнтовна вага - 0,47000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 14524 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.47000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴
