
Підшипник опори аморт. Renault (вир-во Febi)
760 ₴
- В наявності
- Код: 4600832128
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник опори аморт. Renault (вир-во Febi)
Номер деталі 27459, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x140x40мм., орієнтовна вага - 0,41500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 27459 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Товщина | 35.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 91 мм |
| Зовнішній діаметр | 139 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Note, Tiida, X-Trail, Clio, Pulsar, Sentra, Kangoo, Qashqai, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.41500 кг |
| Висота | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴
