
Відбійник аморт. VW, AUDI задн. (вир-во Febi)
570 ₴
- В наявності
- Код: 4600832138
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відбійник аморт. VW, AUDI задн. (вир-во Febi)
Номер деталі 23430, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x135x30мм., орієнтовна вага - 0,08500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23430 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліуретан |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Tiguan, Superb, A1, Touran, Jetta, Octavia, Golf, Yeti, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.08500 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 135 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴
