
Опора аморт. VW, AUDI передн. (вир-во Febi)
510 ₴
- В наявності
- Код: 4600832139
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора аморт. VW, AUDI передн. (вир-во Febi)
Номер деталі 10446, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x45мм., орієнтовна вага - 0,27200кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 10446 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Cabriolet, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.27200 кг |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴
