
Опора аморт. VW, AUDI (вир-во Febi)
260 ₴
- В наявності
- Код: 4600832140
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора аморт. VW, AUDI (вир-во Febi)
Номер деталі 14954, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x40мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 14954 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задня |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Polo, Jetta, Golf, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 260 ₴
