Опора аморт. VW, AUDI передн. (вир-во Febi)
Номер деталі 22500, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x140x80мм., орієнтовна вага - 0,89500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 22500 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Beetle, Caddy, Tiguan, Touran, Jetta, Octavia, A3, Passat, TT, Golf, Q3, Yeti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.89500 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

