
Підшипник опори аморт. VW-Audi (вир-во Febi)
540 ₴
- В наявності
- Код: 4600832144
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник опори аморт. VW-Audi (вир-во Febi)
Номер деталі 22498, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x120x20мм., орієнтовна вага - 0,28000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 22498 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Товщина | 27 мм |
| Внутрішній діаметр | 68 мм |
| Зовнішній діаметр | 111 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Eos, Passat, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Fox, Tiguan, Toledo, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Roomster, Altea, Cordoba, Scirocco, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.28000 кг |
| Висота | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴
