
Опора стійки AUDI 100, A6. VW PASSAT (-05) передн. (вир-во Febi)
440 ₴
- В наявності
- Код: 4600832145
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора стійки AUDI 100, A6. VW PASSAT (-05) передн. (вир-во Febi)
Номер деталі 14038, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x90x80мм., орієнтовна вага - 0,22000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 14038 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | A4, A6, A8, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.22000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴
