Опора аморт. FORD передн. (вир-во Febi)
Номер деталі 22157, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x140x80мм., орієнтовна вага - 0,70500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 22157 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.70500 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

