
Відбійник аморт. VW, AUDI передн. (вир-во Febi)
480 ₴
- В наявності
- Код: 4600832148
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відбійник аморт. VW, AUDI передн. (вир-во Febi)
Номер деталі 23410, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x140x60мм., орієнтовна вага - 0,07600кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23410 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліуретан |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Load Up, Fox, Cordoba, Polo, A1, Mii, Fabia, UP!, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.07600 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴
