
Опора аморт. RENAULT передн. (вир-во Febi)
490 ₴
- В наявності
- Код: 4600832150
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора аморт. RENAULT передн. (вир-во Febi)
Номер деталі 10823, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x160x50мм., орієнтовна вага - 0,36000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 10823 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Thalia, Twingo, Kangoo, Clio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.36000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴
