
Проставка пружини VAG (ое 1J0 512 149 B) задн. верхня (вир-во Febi)
320 ₴
- В наявності
- Код: 4600832159
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Проставка пружини VAG (ое 1J0 512 149 B) задн. верхня (вир-во Febi)
Номер деталі 26620, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 75x75x40мм., орієнтовна вага - 0,09500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 26620 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Octavia, Load Up, Polo, Mii, Fabia, Leon, Fox, Toledo, Rapid, A1, UP!, A3, TT, Golf, Roomster, Cordoba, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.09500 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴
