Дверний замок передній лівий VW-Audi (вир-во Febi)
Номер деталі 17016, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x160x50мм., орієнтовна вага - 0,34500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 17016 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній лівий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, Caddy, Polo, Jetta, Scirocco, Golf, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.34500 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

