Ручка дверей права VW-Audi (вир-во Febi)
Номер деталі 15434, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x255x55мм., орієнтовна вага - 0,31000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 15434 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Місце встановлення | Правий |
| Тип замка | З двома ключами |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Polo, Jetta, Scirocco, Golf, Derby, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.31000 кг |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 255 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

