Ручка дверей MB (вир-во Febi)
Номер деталі 33148, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x370x70мм., орієнтовна вага - 0,70000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 33148 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Sprinter, V-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.70000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 370 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

