Ручка дверей MB (вир-во Febi)
Номер деталі 33149, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x360x80мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 33149 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Місце встановлення | Правий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴

