
Підшипник опори аморт. CHEVROLET LACETTI передн. (вир-во SNR)
410 ₴
- В наявності
- Код: 4600849792
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник опори аморт. CHEVROLET LACETTI передн. (вир-во SNR)
Номер деталі M253.02, призначена для CHEVROLET, Lacetti.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x60x20мм., орієнтовна вага - 0,07900кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | M253.02 |
| Виробник | NTN-SNR |
| Стан | Новий |
| Ширина | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Довжина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.07900 кг |
| Висота | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴
