
Маточина з підш. FORD FOCUS передн. (Вир-во SNR)
2 950 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600849799
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маточина з підш. FORD FOCUS передн. (Вир-во SNR)
Номер деталі R152.62, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x160x130мм., орієнтовна вага - 2,85500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | R152.62 |
| Виробник | NTN-SNR |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Висота | 130 мм |
| Сумісність з моделлю | C-Max, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.85500 кг |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 950 ₴/комплект
