
Маточина з підш. VW CADDY III передн./задн. (Вир-во SNR)
3 470 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600849803
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маточина з підш. VW CADDY III передн./задн. (Вир-во SNR)
Номер деталі R154.56, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x150x100мм., орієнтовна вага - 3,15000кг.
Примечание: 2K-6-000001 ->; кроме 1ZF,1ZM.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | R154.56 |
| Виробник | NTN-SNR |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 100 мм |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Caddy, Leon, Tiguan, Toledo, A1, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Scirocco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.15000 кг |
| Довжина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 470 ₴/комплект
