
Підшипник маточини RENAULT LOGAN, SANDERO задн. (Вир-во SNR)
1 070 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600849804
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини RENAULT LOGAN, SANDERO задн. (Вир-во SNR)
Номер деталі R155.63, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x60мм., орієнтовна вага - 0,51000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R155.63 |
| Виробник | NTN-SNR |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | 19, Note, ZX, 306, 106, 206, Super 5, Xsara, Clio, Logan, Megane, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.51000 кг |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 070 ₴/комплект
