
Підшипник маточини SKODA SUPERB, VW PASSAT передн. (Вир-во SNR)
1 370 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600849806
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини SKODA SUPERB, VW PASSAT передн. (Вир-во SNR)
Номер деталі R157.23, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x110x75мм., орієнтовна вага - 0,92500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R157.23 |
| Виробник | NTN-SNR |
| Стан | Новий |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | 80, Superb, Coupe, A4, A6, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.92500 кг |
| Висота | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 370 ₴/комплект
