
Підшипник маточини SUBARU FORESTER передн. (Вир-во SNR)
1 640 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600849810
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини SUBARU FORESTER передн. (Вир-во SNR)
Номер деталі R181.09, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x110x80мм., орієнтовна вага - 0,73500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R181.09 |
| Виробник | NTN-SNR |
| Стан | Новий |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Legacy Outback, Impreza, Legacy, Outback |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.73500 кг |
| Висота | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 640 ₴/комплект
