
Підшипник маточини DAEWOO LANOS 1.4, 1.5 передн. (Вир-во SNR)
1 170 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600849812
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник маточини DAEWOO LANOS 1.4, 1.5 передн. (Вир-во SNR)
Номер деталі R190.00, призначена для DAEWOO, Lanos.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x60мм., орієнтовна вага - 0,61000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | R190.00 |
| Виробник | NTN-SNR |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Довжина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.61000 кг |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 170 ₴/комплект
