
Пильовики рульової рейки SEAT, SKODA, VW, FIAT 77-01 (2штуки) (Вир-во ERT)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 4600850702
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пильовики рульової рейки SEAT, SKODA, VW, FIAT 77-01 (2штуки) (Вир-во ERT)
Номер деталі 101657, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x180x70мм., орієнтовна вага - 0,19800кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 101657 |
| Виробник | ERT |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній лівий |
| Сумісність з маркою | Renault, Volkswagen, Lancia, Fiat, Skoda, Seat, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Jetta, A 112, X 1/9, Polo, Voyager / Grand Voyager, Felicia, Yugo, Prisma, 126, Rapid, Trafic, Regata, Ritmo, Golf, Uno, Duna, 105,120, Ronda, Mini, Voyager, Fiorino, 128, Delta, Ibiza, 101 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.19800 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
