
Пильовик рульової рейки OPEL ASTRA F 91-98 (Вир-во ERT)
730 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 4600850703
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик рульової рейки OPEL ASTRA F 91-98 (Вир-во ERT)
Номер деталі 102021, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x500x80мм., орієнтовна вага - 0,42200кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 102021 |
| Виробник | ERT |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній лівий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Astra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.42200 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 730 ₴/комплект
