
Амортизатор підв. VW T5, MULTIVAN задн. газов. (посилений) (вир-во SACHS)
3 300 ₴
- В наявності
- Код: 4600858215
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Амортизатор підв. VW T5, MULTIVAN задн. газов. (посилений) (вир-во SACHS)
Номер деталі 314 725, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x520x70мм., орієнтовна вага - 2,08000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 314 725 |
| Виробник | SACHS |
| Стан | Новий |
| Конструкція | Двотрубний |
| Тип | Газовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.08000 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 520 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴
