
Опора аморт. AUDI, PORSCHE, VW передн. вісь (вир-во Lemferder)
1 040 ₴
- В наявності
- Код: 4600858376
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора аморт. AUDI, PORSCHE, VW передн. вісь (вир-во Lemferder)
Номер деталі 35429 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x110x80мм., орієнтовна вага - 0,35000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 35429 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.35000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 040 ₴
