
Сайлентблок важеля FORD, MAZDA, VOLVO задн. вісь (Вир-во Lemferder)
530 ₴
- В наявності
- Код: 4600858379
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля FORD, MAZDA, VOLVO задн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 36831 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x170x70мм., орієнтовна вага - 0,42200кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 36831 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Висота | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 170 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | 3, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.42200 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 530 ₴
