
Сайлентблок важеля CHERY, FORD, GEELY, VOLVO задн. вісь (Вир-во Lemferder)
1 390 ₴
- В наявності
- Код: 4600858386
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля CHERY, FORD, GEELY, VOLVO задн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 35543 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x190x140мм., орієнтовна вага - 0,96000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 35543 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Висота | 140 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 190 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, V70, S60, XC60, XC70, Mondeo, S80, Galaxy |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.96000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 390 ₴
