
Втулка стабілізатора FORD FIESTA VI 08- перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
470 ₴
- В наявності
- Код: 4600858388
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора FORD FIESTA VI 08- перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 35458 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x60x80мм., орієнтовна вага - 0,08700кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 35458 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.08700 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴
