
Сайлентблок важеля FIAT, ISUZU, OPEL, RENAULT, THINK передн. вісь (Вир-во Lemferder)
760 ₴
- В наявності
- Код: 4600858394
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля FIAT, ISUZU, OPEL, RENAULT, THINK передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 34969 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x60мм., орієнтовна вага - 0,27000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 34969 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 64.1 мм |
| Діаметр внутрішній | 16.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 49.7 мм |
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Movano, Master |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.27000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴
