
Втулка стабілізатора AUDI A3, TT, SKODA OCTAVIA I, VW GOVF IV 96-10 перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
310 ₴
- В наявності
- Код: 4600858396
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора AUDI A3, TT, SKODA OCTAVIA I, VW GOVF IV 96-10 перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 35933 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x80x60мм., орієнтовна вага - 0,04000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 35933 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | A3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴
