
Втулки стаб. VW передн. вісь (Вир-во Lemferder)
310 ₴
- В наявності
- Код: 4600858397
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулки стаб. VW передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 35934 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 55x75x50мм., орієнтовна вага - 0,04300кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 35934 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Тип кріплення | Гумове |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04300 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴
