
Сайлентблок важеля AUDI, VW задн. вісь (Вир-во Lemferder)
900 ₴
- В наявності
- Код: 4600858401
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля AUDI, VW задн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 35710 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x70x50мм., орієнтовна вага - 0,25000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 35710 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴
