
Сайлентблок важеля SKODA, VW передн. вісь (Вир-во Lemferder)
620 ₴
- В наявності
- Код: 4600858403
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля SKODA, VW передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 35725 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x60мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 35725 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Caddy, Superb, Jetta, Octavia, Yeti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴
