
Сайлентблок важеля AUDI Q7, VW TOUAREG 02 перед. міст низ (Вир-во LEMFORDER)
1 880 ₴
- В наявності
- Код: 4600858404
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля AUDI Q7, VW TOUAREG 02 перед. міст низ (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 35034 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x110x90мм., орієнтовна вага - 0,38800кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 35034 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Висота | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Тип кріплення | Гідравлічне |
| Діаметр зовнішній | 72.05 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Q7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.38800 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 880 ₴
