
Сайлентблок важеля CITROEN, PEUGEOT передн. вісь (Вир-во Lemferder)
490 ₴
- В наявності
- Код: 4600858413
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля CITROEN, PEUGEOT передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 36269 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x60мм., орієнтовна вага - 0,10800кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 36269 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10800 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴
