
Сайлентблок важеля CHEVROLET, GEELY, VOLVO передн. вісь (Вир-во Lemferder)
490 ₴
- В наявності
- Код: 4600858414
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля CHEVROLET, GEELY, VOLVO передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 35028 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x60мм., орієнтовна вага - 0,14800кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 35028 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, V70, S80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.14800 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 490 ₴
